Baby dance

Tanec pro maminky/tatínky s dětmi v šátku nebo nosítku.

Tento kurz je vhodný pro všechny rodiče, kteří mají rádi tanec. Není nutná žádná předchozí zkušenost. Jedná se o lekce různých tanečních stylů – latinskoamerické tance, latino. Lekce jsou 40minutové (5 minut zahřátí před a 5 minut protažení po lekci, 30 minut tance).

Kdy: každé dubnové úterý v 10:00

Cena: 400 Kč/ kurz – 4 lekce

Začátek kurzu: 9. 4. 2024

Omezený počet míst: Milé ženy, děkuji za obrovský zájem – momentálně je kapacita na duben plná! (Abych dokázala udržet kvalitu nabízené služby a prostor). Pokud máte zájem, vyplňte přihlášku jako náhradnice – pokud někdo vypadne, dám obratem vědět. Případně budu později rozesílat pozvánku na další mini/mimi kurz. Děkuji!!!

V případě jakýchkoliv dotazů pište na tskopava@seznam.cz nebo volejte 774 307 666 – Neuwirthová Magda

V měsíci dubnu se jedná o PILOTNÍ KURZ za zaváděcí cenu

Přihlašování přes formulář


  • Vhodné pro děti ve věku 3 až 18 měsíců. Dolní hranice stáří miminek je dána dobou, kdy už děti mají pevnější svaly kolem krčku a páteře – tedy přibližně od 3 měsíců. Horní hranice je stanovena s ohledem na váhu miminka tak, aby nedocházelo k nadměrné zátěži pohybového aparátu rodiče – tedy přibližně do 18měsíců. Vždy záleží na vašem konkrétním uvážení, zodpovědnosti a zkušenosti.
  • Miminko je uvázáno v šátku nebo ergonomickém nosítku. Cítí tak vaše tělesné teplo, které napomáhá trávení, cítí tlukot vašeho srdce – zvuk a vibrace, které zná a jsou mu nejpříjemnější.
  • Nemusíte řešit hlídání, abyste si našli čas na „self care“, miminko máte u sebe a zároveň nemusíte vymýšlet program a jen si užít endorfiny z pohybu
  • Hudba, rytmus a pohyb významně rozvíjejí i miminko! Jak jeho mozek, tak vnímání. Děťátko se přizpůsobuje pohybům vašeho těla a tím posiluje i své svaly a zlepšuje koordinaci. Rozvíjí smysl pro rytmus díky spojení kroků do hudby.
  • Procvičíte své tělo, nastartujete metabolismus, zpevníte svaly na nohou, zadečku, břiše i zádech.
  • Nejkrásnější a nejdůležitějším přínosem je posílení vzájemné vztahové vazby!


Nabízíme pohodlné zázemí pro pohodovou lekci – šatna, místo na přebalování, na kojení, bar s nápoji, dětský koutek, sedačky.

Místo pro kočárky je omezené! Prostorné parkoviště přímo před budovou.


Upozornění!

Pokud si nejste jistí s touto aktivitou pro vaše miminko, konzultujte se svým pediatrem. Nastudujte si dopředu správné nastavení nosítka nebo úvaz šátku. Před lekcí zvažte aktuální zdravotní stav svůj i miminka. Kurzovné je nevratné.