O pohár TSK Opava 2019

V neděli 2. 6. 2019 proběhne již 6. ročník tradiční taneční akademie pro děti z Tanečního a sportovního klubu Opava.

Letos poprvé v nových prostorech Hotelu Belária v Hradci nad Moravicí, soutěžit se bude od 13 hodin.

 

Srdečně zveme všechny rodiče, prarodiče, sourozence, kamarády! 

 

O Pohár TSK Opava je hobby soutěž, kterou pořádáme pro děti, které navštěvují naše taneční kroužky a to již od Taneční školičky – děti od 4 let, Přípravky – děti od 7 let, Mírně pokročilých – děti, které chodí tančit již déle, Soutěžního klubu – mládežnické a dospělé soutěžní páry a také z kroužků po školách.

Taneční akademie je motivace pro všechny děti, které celý rok trénují vazbičky v tanečních kroužcích, aby mohly předvést, co se naučily. Pro mateřinky je akce pojatá jako představení rodičům. Pro tancem zkušenější děti, mládež a dospělé je hobby soutěž příležitost ukázat, kam až se dá tanečně růst.

Všechny děti, které se účastní taneční akce dostanou účastnický balíček. Dále na 3 nejlepší z každé kategorie čeká medaile, pohár, diplom a ceny.

 

Děkujeme všem sponzorům, díky kterým jsou ceny pro děti opravdu bohaté!

Celoroční sponzoring:

Město Opava

Rudolf Langer s.r.o.

Zaalex s.r.o.

Lacart s.r.o.

Vranečka – servis, výroba, konstrukce s.r.o.

 

Sponzoři O pohár TSK Opava:

Cottage Design, Optys s.r.o., Bidfood Opava s.r.o., Pharma Progress s.r.o., Aspec spol s.r.o – Pekárna Krnov, manželé Gebauerovi, manželé Vávrovi, manželé Poláškovi, manželé Gatnarovi, manželé Exnerovi, manželé Woitkovi, pí. Hanáková, pí. Schreierová, pí. Plačková. pí. Bajtková, Karolína Klímková