Otický pohár 2016

Již třetí ročník hobby taneční soutěže je tady!!! 🙂

Všechny vás srdečně zveme, pojďte si s námi užít den plný tance a zábavy! Čeká na vás také spousta vystoupení amatérských i profesionálních tanečníků, občerstvení a nakonec i tančírna.

Právě jste absolvovali základní/ pokročilé/ superpokročilé taneční? Začali jste chodit do tanečního klubu nebo se na soutěžení v budoucnu připravujete? Tak se pojďte svou chutí tančit pochlubit, vydat ze sebe ty nejlepší výkony a ukázat sobě i okolí, že máte na to, aby vás život bavil! 🙂

Ochutnejte vůni parketu a taneční soutěže, jako to zakouší praví profesionálové. Přijďte se pobavit a nechat se strhnout energií tance a adrenalinu! B-)

Po rozdání medailí a pohárů bude pokračovat zábava tančírnou, jak ji znáte. Zahrajeme vám cha-chu, jive, sambu, ale i paso-doble, rumbu, waltz, valčík, quickstep, tango a v neposlední řadě doplní program i oldies hity!!! —–> fejsbuk Tančírna – květen 2016<—–

Budeme se na vás všechny těšit 21. 5. 2016 v Kulturním domě v Oticích.

Startovné je 50 Kč, kategorie pro soutěžení jsou DÍVKY SÓLO LAT/STT, JUNIOR LAT, JUNIOR STT, DOSPĚLÍ LAT, DOSPĚLÍ STT, start je v 15:30 hodin.

(Latinskoamerické tance – samba, cha-cha, rumba, jive, standardní tance – waltz, tango, valčík, quickstep)

Přihláška

Propozice a harmonogram již brzy naleznete na těchto stránkách.

———-> fejsbuk <———-