Pro-Am taneční

PROFESIONÁL – AMATÉR 

 

PŮJČTE SI TANEČNÍHO PARTNERA !!!!

A PROTANČETE S NÍM VEČER…

 

Tento typ výuky je novinkou, která dobyla Ameriku. Nyní se PRO-AM postupně dostává také k nám a právě my jsme tanečním klubem v Opavě, který rozbíhá tyto lekce společenských tanců. Zúčastnit se můžete i Vy!

Většina z Vás jistě zná oblíbenou televizní taneční soutěž STARDANCE, kdy je tanečníku-amatérovi přidělen profesionální tanečník, který jej vyučuje technice a variacím do společenských tanců. Přesně takový je koncept kurzu PRO-AM. Tento způsob výuky zaručuje vysokou efektivitu a výsledky se projeví daleko dříve, než je tomu u klasických párových lekcí.

Přihlásit se může naprosto kdokoliv. Ať už je pro Vás tanec výzvou, cílem, relaxací, naplněním či radostí, vítáni jste všichni. Bude Vám přidělen taneční partner či partnerka (profesionál), který Vás bude učit a postupně zdokonalovat Vaše taneční umění.

Další výhodou je, že se na lekcích domlouváte individuálně v časech, které vyhovují vám i vašemu partnerovi, a to v dobách, kdy jsou na sále volné tréninky.

PRO-AM je výzva také pro pány! Tanec je sport pro chlapy, kteří se nebojí dřiny a touží být vidět a dělat něco jinak. Bude jim přidělena profesionální taneční partnerka, celý koncept výuky je založen na stejném principu, který je popsán výše.

 

Cena: pouze na individuální domluvě

Kdy: pouze na individuální domluvě

+ možnost účastnit se pravidelného pátečního practisu (více info ZDE)

 

 

POKUD CHCETE MÍT PARTNERA JEN PRO SEBE, DOMLUVTE SI S NÍM INDIVIDUÁL!!!

 

Individuální lekce

Cena: 500Kč/ 45 minut/ osoba

Kdy: na čase a dni se domlouváte individuálně podle Vašich a partnerových možností

Taneční partner se věnuje pouze Vám, což zajišťuje maximální efektivitu učení.