Tančírna

Ochutnejte večer plný brazilské samby, kubánské cha-chi, energického jivu, romantické rumby, anglického waltzu, vídeňského valčíku, vášnivého tanga a hravého quickstepu, známých oldies hitů i oblíbených moderních melodií!

Tento večer je ideální pro celou partu přátel, velkou rodinu, zamilované páry, tancechtivé slečny, chlapce/muže, kteří se chtějí seznámit a hlavně pro vás, kteří si chcete procvičit naučené vazby z kurzů! Tančírna je určena i pro ty, kteří mají chuť na staré dobré hity, taneční hudbu a vlnit se v rytmu známých písní. Jste vítáni všichni, kteří máte rádi veselou náladu, dobrou zábavu, protančený večer i kdokoliv, kdo má chuť jít se bavit!!!

Prostory klubu na Příčné 10 nabízí perfektní podmínky pro tančírnu v pravém slova smyslu. S chutí vám chystáme celý sál, audio aparaturu, moderování i hudební playlist, program i výuku tance.

Rozehřejte se na taneční sezónu tančírnou!

 

———-> Fotky z TANČÍRNY <———-

 

Aktuálně pořádané tančírny naleznete vždy na úvodní stránce našich webovek. Bavte se programem, který pro vás vždy pečlivě připravujeme a nápady, kterými vás dostáváme do nálady!

 

Sledujte nás i na fejsbuk