Podpořili jsme dobrou věc!

Dne 20. 2. 2016 proběhl v Opavě 1. Opavský charitativní ples, pořádaný Spolkem přátel kultury a umění Opava. Cílem bylo získat finanční podporu na rehabilitační péči malé Kristýnky M. Tým organizátorů má již zkušenosti s takovýmto typem akcí, avšak ples byl letos zcela novým projektem, v rámci kterého byl osloven Taneční a sportovní klub Opava s prosbou o vystoupení. Jak již ví každý tanečník a nejen ten, tanec je kořením života. Rozproudí energii, nabije pozitivní náladou, nenechá v klidu jedinou buňku v těle a hlavně ani tu srdeční, která nás na této akci společně spojila s nezištným cílem – odpoutat se od starostí všedního života a stát se součástí podpory dobré věci, podpory druhých, a ukázat, že v dnešním uspěchaném světě je třeba se občas zastavit a rozdávat radost!

Osloven byl náš juniorský pár Jakub Verner a Natálie Stiborská, kteří předvedli ukázku latinskoamerických tanců. Dále také náš dospělý pár Rostislav Neuwirth a Pavlína Domesová, který předvedl ukázku tanců standardních.

Podle slov organizátorů byl celý večer velmi povedený a my tímto VELICE DĚKUJEME, že jsme se mohli stát součástí tohoto projektu a pomoci rozzářit nejen malou Kristýnku, ale také potěšit její rodiče a všechny, kteří se plesu zúčastnili!

Ples 01

Rostislav Neuwirth a Pavlína Domesová

 

ples 02

Jakub Verner a Natálie Stiborská

 

ples 03

Předání šeku rodičům

 

Spolek přátel kultury a umění Opava

Fotograf: Tonda Krejčí /TKFOTO